Aktuálně

velikonocni zabava

DSC 0041

Chulimanga klub

V prostorách bývalé restaurace KOREK na adrese Pražská 56, Klášterec nad Ohří se nachází nově vybudovaný hudební klub CHULIMANGA.
Klub se skládá z velkého sálu s tanečním parketem a pódiem. Dále je zde připraven salónek pro ty, co chtějí mít soukromí, nový bar a kuřácký salónek. V nabídce našeho klubu si každý může najít to co hledá. Naši návštěvníci si mohou zatančit při pátečních Oldies párty, každou sobotu na novém pódiu vystupují hudební skupiny různých žánrů od country, popu až k rocku. Nezapomínáme ani na naše nejmenší. Všechny děti se mohou u nás vyřádit při nedělních diskotékách a maškarních plesech.
Klub Chulimanga si také můžete pronajmout na soukromou či podnikovou akci.

Těšíme se na vaši návštěvu a věříme, že u nás strávíte příjemné okamžiky.

Program klubu

Napsal Roman Horyna Kategorie: Akordions
Zveřejněno 2. březen 2014 Zobrazeno: 2861
Vytisknout

img-04 new

Bufet a polotovary

   
sortiment jidelni-listek provozni-doba

Vítejte u nás

bufet2

DSC 0070