Svatební den je pro každého člověka jedinečným dnem v jeho životě. Při takové události chceme, aby vše dopadlo tak, jak si již dlouhou dobu před svatbou plánujeme. Při svatbě v našem podniku vám zajistíme bezproblémový průběh celé vaší svatby a to přes oběd až po večerní raut a zábavu.

 

Svatební hostina

Novomanželé poprvé usednou ve svazku manželském se svou rodinou a přáteli, a proto je důležité, aby celá hostina probíhala bez komplikací. Velice rádi vám pomůžeme s přípravou svatební tabule a organizací celé hostiny včetně výzdoby stolu a dekorace prostor.

 

Svatební menu

Můžete si vybrat z nabídky svatebních menu, které klub Chulimanga nabízí. Dle dohody je samozřejmě možné jednotlivá menu upravit.

 

Kapacita

Pro svatební hostinu máme k dispozici sál, který má kapacitu až 100 míst a nabízí ideální prostředí pro tuto důležitou událost. V našem velkém sále se nachází taneční parket, který bude vhodný nejen pro první tanec novomanželů, ale i pro bujaré oslavy v pozdních večerních hodinách. Součástí sálu je také samostatný bar, který po celou dobu svatby zajistí, aby nebyla nouze o nápoje.

 

Personál

Cílem našeho podniku je zajistit příjemnou atmosféru při svatební hostině. Náš milý, vstřícný a zkušený personál splní rád vaše přání a požadavky ke spokojenosti svatebních hostů a novomanželů.

 

 

Pozvánka na akce

Velikonoční zajíček